| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gaszenia pożaru gazem FM200, system gaszenia pożaru, system FM200 |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Użycie | system ratownictwa pożarowego,Ogień,Gaśnictwo gazowe,system gaszenia pożaru |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,6 MPa |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gaszenia pożaru gazem FM200, system gaszenia pożaru, system FM200 |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,6 MPa |
| Pozycja | FM200, system tłumienia gazowego |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 40L~180L, możesz wybrać |
| Zakres strefy chronionej | Proportion: ≤800m² ; Proporcja: ≤800m²; Volume: ≤3600m³ Objętość: ≤3600m³ |
|---|---|
| Zastosowanie | A, B, C |
| Rodzaj | Gazowy system tłumienia pożaru |
| Standard egzaminu | GB25972-2010 |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 70L~180L |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Użycie | system ratownictwa pożarowego |
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Temperatura pracy | -10 ~ 50 ℃ |
| Ciśnienie azotu | 6,0 ± 1,0 MPa (20 ℃) |
| Ciśnienie pracy | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
|---|---|
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Rodzaj | System tłumienia ognia |
| temperatury | 0-50°C |
| Pozycja | fm200 |
| Zawartość Paczki | 1 System zawieszenia FM200 |
|---|---|
| Zastosowanie | W pomieszczeniach |
| Bezpieczeństwo | Wysoki |
| Wielkość | Mały/średni/duży/itp. |
| Regulowana długość | - Tak, proszę. |
| Niezawodność | 99,99% |
|---|---|
| Materiały | Stal galwanizowana |
| Wypełnienie ciśnień | 4,2Mpa/5,6Mpa |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 90/120/150/180L |
| Kolor | czerwony |
| System detekcji | Czujniki ognia i dymu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Zewnętrzne pudełko ze sklejki lub drewniana skrzynka |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Agent | FM200 (HFC-227ea) |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne uruchomienie |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2Mpa/5,6Mpa |
|---|---|
| Metoda aktywacji | Elektryczny lub ręczny |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Instalacja | W pomieszczeniach |
| Agent | fm200 |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Władza | DC24V/1,5A |
| Ciśnienie przechowywania | 5,6 MPa |
| Pozycja | system gazowy fm200 |
| Niezawodność | 99,99% |