| Uruchomienie | Wykrywanie elektryczne lub temperatury |
|---|---|
| Cechy | Regulowana wysokość, łatwa instalacja, trwałość |
| Ciśnienie napełniania | 1,6 MPa |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
| Rodzaj produktu | System zawieszenia |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| objętość cylindra | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Ciśnienie przechowywania | 2,5 MPa |
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Rozmiar szafki | 1200mm x 800mm x 2000mm |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne uruchomienie |
|---|---|
| Wypełnienie ciśnień | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
| Czas aktywacji | ≤10s |
| Niezawodność | 99,99% |
| Strefa pokrycia | Pożary klasy A, B i C |
| Obiekt | Pożary klasy a, B, C, E |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Metoda gaśnicza | Całkowita zagłada powodzi |
| Minimalna gęstość konstrukcyjna | 10,0 kg/m3 |
| Niezawodność | 99,99% |
| Objętość cylindra | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Materiał korpusu | cylinder stalowy |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Temperatura pracy | 0℃-50℃ |
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Poziom ochrony przeciwpożarowej | Klasa |
|---|---|
| Waga | 100kg-500kg |
| Gaśnica | FM200 hfc-227ea Automatyczna gaśnica |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Standard egzaminu | GB25972-2010 |
| Moc robocza | Prąd stały 24 V 1,5 A |
|---|---|
| Metoda aktywacji | Automatyczne lub ręczne |
| Standard egzaminu | GB25972-2010 |
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
| Temperatura przechowywania | -10°C do 50°C |
| Ciśnienie przechowywania | 2,5 MPa |
|---|---|
| Pochodzenie | Kanton, Guangdong, Chiny |
| Typ drzwi szafkowych | pojedynczy podwójny |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| model szafki | podwójna szafka |
| Pojemność cylindra | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Certyfikacja rur | Zatwierdzone przez FM |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Kolor rur | czerwony |
| Odpowiednie do | Montaż sufitowy |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤8s |
| Wysokość instalacji | 2-3m |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Uruchomienie | Elektryczny |