| Objętość cylindra | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Czas aktywacji | 10 sekund |
| Niezawodność | 99,99% |
| Materiał butelki do przechowywania | Butla gazowa do spawania stali HP345 |
| Materiał | Cylinder, żelazo nierdzewne |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
| Agent | Hfc-227ea |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Wielkość | Mały/średni/duży/itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Zastosowanie | W pomieszczeniach |
| Rodzaj szafki | Pojedyncze drzwi |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 5,6 MPa |
| Metoda gaszenia | Reakcja chemiczna |
| Temperatura otoczenia | 0℃-50℃ |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Czystość | 99,9% |
|---|---|
| Zastosowanie | System przeciwpożarowy. Używany głównie do całkowitego systemu gaśniczego powodziowego. |
| Inne nazwy | HFC-227EA,Trifluorometan Fluoroform ((HFC-227ea) |
| Wymiar | Bezbarwny, bezwonny i bezbarwny, bez zmętnienia, bezbarwny i bezwonny |
| nazwisko | Mieszany gaz chłodniczy R227ea, czysty gaz HFC-227ea o wysokiej jakości, gaz gaśniczy HFC 227ea R227 |
| Rodzaj | Gazowy system tłumienia pożaru |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 0℃-50℃ |
| Względna wilgotność | ≤97% |
| Pojemność cylindra | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Ciśnienie nominalne | 5,6 MPa 4,2 MPa |
| Temperatura pracy | 0-50 stopni |
|---|---|
| nazwisko | Gaśnica szafkowa do systemów przeciwpożarowych FM200 |
| Ciśnienie pracy | 2,5Mpa-4,2Mpa |
| Zarządzanie strefą | Pojedyncza strefa |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Nazwa produktu | System przeciwpożarowy fm200, rura detekcyjna pożaru 6 mm |
|---|---|
| Kolor | czerwony |
| Pojemność | 100L |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| nazwisko | Rodzaj szafy gaśnica dla systemów gaśniczych FM200,OEM/ODM FM 200 system gaśniczo-rurowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony lub według Twojej prośby |
| Ciśnienie wyjściowe | 2.5 |
| Maksymalna gęstość wypełnienia | ≤1150kg/m3 |
| Zasilanie systemu | DC24V/1,5A |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
|---|---|
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne uruchomienie |
| Ilość szafek | Samotny |
| Struktura | bez rurociągu |
| Gaśnica | FM200 HFC227ea System przeciwpożarowy |