| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Tryb uruchamiania | Rozruch ręczny i elektromagnetyczny |
| Ciśnienie nominalne | 2,5 MPa |
| Władza | Prąd stały 24 V/1,6 A |
|---|---|
| Typ agenta | fm200 |
| Struktura | bez rurociągu |
| Kolor nadruku | srebrny (szafka), czerwony (cylinder) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Drzwi gabinetu | Drzwi pojedyncze lub podwójne |
|---|---|
| Władza | DC24V/1,5A |
| Gaśnica | FM200 HFC227ea System przeciwpożarowy |
| Głośność ogólna | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Rozmiar szafki | Dostosowywalne |
| Wysokość rozładowania | 2-4 M |
|---|---|
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Odpowiednie do | Wrażliwy sprzęt elektroniczny i cenne aktywa |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Zastosowanie | Tłumienie ognia |
|---|---|
| Metoda aktywacji | automatyczny/ręczny |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 4,2 MPa |
| Struktura | bez rurociągu |
| Ciśnienie napełniania | 2,5 MPa |
| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
|---|---|
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Znak towarowy | Rongan |
| Ciśnienie pracy | 4,2 bara, 5,6 bara |
| Zastosowanie | System tłumienia ognia |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Pojemność | 70L, 80L, 82L, 90L |
| Rodzaj | System przeciwpożarowy |
| Ciśnienie napełniania | 15MPa,20MPa |
| Pozycja | Projekt systemu FM 200,systemy przeciwpożarowe FM200 |
| Rodzaj | System tłumienia ognia |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0℃ do +50℃ |
| Użycie | Gazowe gaśnice |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
| Zastosowanie | W pomieszczeniach |
| Ciśnienie przechowywania | 2,5 MPa |
|---|---|
| Pochodzenie | Kanton, Guangdong, Chiny |
| Typ drzwi szafkowych | pojedynczy podwójny |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| model szafki | podwójna szafka |
| Zamek szafki | Blokada klucza |
|---|---|
| Pojemność | 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |