| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
|---|---|
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Znak towarowy | Rongan |
| Ciśnienie pracy | 4,2 bara, 5,6 bara |
| Zastosowanie | System tłumienia ognia |
| Rodzaj | System tłumienia ognia |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0℃ do +50℃ |
| Użycie | Gazowe gaśnice |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
| Zastosowanie | W pomieszczeniach |
| Temperatura otoczenia | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Materiał korpusu | cylinder stalowy |
| Przenośny gaśnik | Gazowy gaśnik FM200 |
| Agent | heptafluoropropan |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Wypełnienie ciśnień | 2,5 MPa |
|---|---|
| Kolor cylindra | czerwony |
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
| Instalacja | W pomieszczeniach |
| Pozycja | system gazowy fm200 |
| Władza | DC24V/1,5A |
|---|---|
| Standard egzaminu | GB25972-2010 |
| Użycie | Gazowe gaśnice |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| Kształt | Okrągłe/ kwadratowe/ prostokątne/ itd. |
| Zamek szafki | Blokada klucza |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 20,5 Mpa, |
| Zakres temperatury w szafie | 0°C do 50°C |
| Środek gaśniczy | fm200 |
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Pojemność | 40L, 70L, 100L,120,150L,180L |
|---|---|
| Czas oprysku | ≤10s |
| Wymiary szafki | Dostosowywalne |
| Zasilanie systemu | Prąd stały 24V, 1,5A |
| Typ agenta | fm200 |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
|---|---|
| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
| Ciśnienie pracy | 5,6 bara / 4,2 bara |
| Temperatura otoczenia | 0 ~ 50 ℃ |
| Bezpieczeństwo | Wysoki |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
|---|---|
| Użycie | Gazowe gaśnice |
| Agent | fm200 |
| Temperatura przechowywania | 0°C do 50°C |
| Kolor | czerwony |
| Wysokość rozładowania | 2-4 M |
|---|---|
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
| gęstość wypełnienia | ≤950kg/m3 |
| Odpowiednie do | Wrażliwy sprzęt elektroniczny i cenne aktywa |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |