| Kolor | czerwony |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 0 ~ 50 ℃ |
| Model | Układ przepływu tłokowego |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
| Agent | System gaśniczy FM200 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Rodzaj | Przepływ tłokowy |
| Trwałość | Wysoki |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
|---|---|
| Ciśnienie napełniania | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| Metoda aktywacji | Elektryczny/pneumatyczny |
| Rodzaj produktu | System tłumienia ognia |
| Bezpieczeństwo | Wysoki |
| Rodzaj | Gazowy system tłumienia pożaru |
|---|---|
| Rozpuszczalność w wodzie | Nieistotny |
| Zapach | Bezwonne |
| Wzór chemiczny | Heptafluoropropan (HFC-227ea) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Agent | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Władza | DC24V/1,5A |
| Czas gaszenia pożaru | 10 sekund |
| Światło wysokie | System tłumienia gazu 120L FM200 |
| Struktura | bez rurociągu |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gaszenia pożaru gazem FM200, system gaszenia pożaru, system FM200 |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Użycie | system ratownictwa pożarowego,gaszenie pożaru gazem,system gaszenia pożaru |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,3 MPa |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gazowego gazowania ognia fm200 |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,6 MPa |
| Temperatura otoczenia | 0℃-50℃ |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Rodzaj produktu | System tłumienia ognia |
| Struktura | Elastyczny |
| Agent | heptafluoropropan |
| Niezawodność | 99,99% |
| Temperatura aktywacji | 175°F |
|---|---|
| Rodzaj | Przepływ tłokowy |
| Bezpieczeństwo | Wysoki |
| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Zastosowanie | B, System ratownictwa pożarowego, System gaszenia pożaru, System ratownictwa pożarowego, System prze |
|---|---|
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Temperatura pracy | 0-50 stopni |
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Gotowość agenta | negocjowalne |