| model szafki | Pojedyncza szafka |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
| Kategoria | fm200 |
| Głośność ogólna | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Gaśnica | FM200 HFC227ea System przeciwpożarowy |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gaszenia pożaru gazem FM200, system gaszenia pożaru, system FM200 |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Użycie | system ratownictwa pożarowego,gaszenie pożaru gazem,system gaszenia pożaru |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,3 MPa |
| Ciśnienie pracy | 4,2 MPa / 5,6 MPa |
|---|---|
| Typ spółki | Producent ponad 10 lat |
| Rodzaj | System tłumienia ognia |
| temperatury | 0-50°C |
| Pozycja | fm200 |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Rodzaj produktu | System tłumienia ognia |
| Struktura | Elastyczny |
| Agent | heptafluoropropan |
| Niezawodność | 99,99% |
| Temperatura otoczenia | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Materiał korpusu | cylinder stalowy |
| Przenośny gaśnik | Gazowy gaśnik FM200 |
| Agent | heptafluoropropan |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Wolumen ochrony systemu | Maksymalny pojedynczy region M³ |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Ciśnienie przechowywania | 4.2/5.6Mpa |
| Pojemność cylindra | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Nośnik danych | FM200, HFC-227ea |
|---|---|
| Użycie | Ochrona przeciwpożarowa |
| Światło wysokie | fm200 Gaśnica cylindryczna |
| Maksymalny czas wtrysku układu | 10S |
| Typ dyszy | Spray |
| Kolor | Kolor czerwony i kość słoniowa lub dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | System gaszenia pożaru gazem FM200, system gaszenia pożaru, system FM200 |
| Czas rozładowania | ≤10s |
| Użycie | system ratownictwa pożarowego,Ogień,Gaśnictwo gazowe,system gaszenia pożaru |
| Ciśnienie napełniania | 4,2 MPa, 5,6 MPa |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2Mpa/5,6Mpa |
|---|---|
| Metoda aktywacji | Elektryczny lub ręczny |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Instalacja | W pomieszczeniach |
| Agent | fm200 |
| Agent | Hfc-227ea (FM200) |
|---|---|
| Władza | DC24V/1,5A |
| Czas gaszenia pożaru | 10 sekund |
| Światło wysokie | System tłumienia gazu 120L FM200 |
| Struktura | bez rurociągu |