| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
|---|---|
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne uruchomienie |
| Ilość szafek | Samotny |
| Struktura | bez rurociągu |
| Gaśnica | FM200 HFC227ea System przeciwpożarowy |
| Kolor | czerwony |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Objętość cylindra | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
| Kształt | Okrągłe/ kwadratowe/ prostokątne/ itd. |
| Wielkość | 70L/90L/120L/150L/180L/Dostosuj |
|---|---|
| Czas aktywacji | 10 sekund |
| Zarządzanie strefą | Wiele stref |
| Rodzaj gazu | fm200 |
| Moc robocza | Prąd stały 24 V 1,5 A |
| Temperatura otoczenia | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Typ agenta | Hfc-227ea |
| Ciśnienie napełniania | 5,6/4,2 MPa |
| Materiał cylindra | Stal węglowa |
|---|---|
| Metoda wykrywania | Dym lub ciepło |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał zaworu | Mosiądz |
| Pojemność cylindra | 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
|---|---|
| Certyfikacja rur | Zatwierdzone przez FM |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Kolor rur | czerwony |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
|---|---|
| Instalacja | Montaż na ścianie, montaż na suficie |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Ciśnienie przechowywania | 1,6 MPa |
| Wysoki | 370~600 mm |
| Zakres strefy chronionej | Proportion: ≤800m² ; Proporcja: ≤800m²; Volume: ≤3600m³ Objętość: ≤3600m³ |
|---|---|
| Zastosowanie | A, B, C |
| Rodzaj | Gazowy system tłumienia pożaru |
| Standard egzaminu | GB25972-2010 |
| POJEMNOŚĆ CYLINDRA | 70L~180L |
| Środek przeciwpożarowy | fm200 |
|---|---|
| Poziom ochrony przeciwpożarowej | Klasa |
| Światło wysokie | System FM200 |
| Czas gaszenia pożaru | 10 sekund |
| Ciśnienie napełniania | 2,5 MPa |
| Wzór gaszenia | Zamknięta powódź |
|---|---|
| Kolor | czerwony |
| Materiał zaworu | Mosiądz |
| Odporność ogniowa | Pożary klasy A, B, C, E |
| Pojemność cylindra | 70L, 90L, 120L, 150L, 180L |