| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni, z zastrzeżeniem negocjacji ilościowych |
| Zasady płatności | Akredytywa, D/P, Western Union, T/T, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 18000 zestawów tygodniowo |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny |
| Ciśnienie przechowywania | 2,5 MPa |
|---|---|
| Pochodzenie | Kanton, Guangdong, Chiny |
| Typ drzwi szafkowych | pojedynczy podwójny |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| model szafki | podwójna szafka |
| Rodzaj | System tłumienia ognia |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0℃ do +50℃ |
| Użycie | Gazowe gaśnice |
| Uruchomienie | Automatyczne lub ręczne |
| Zastosowanie | W pomieszczeniach |
| Czas oprysku | ≤10s |
|---|---|
| Metoda aktywacji | Elektryczny lub ręczny |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Cechy | Czyste gaz i przyjazne dla środowiska |
| Waga szafy | Różni się w zależności od rozmiaru szafki |
| Szczegóły pakowania | Zewnętrzne pudełko ze sklejki z torebką bąbelkową lub papierem |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni, z zastrzeżeniem negocjacji ilościowych |
| Zasady płatności | Akredytywa, D/P, Western Union, T/T, karta kredytowa |
| Możliwość Supply | 28000 zestawów tygodniowo |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny |
| Agent | fm200 |
|---|---|
| Metoda aktywacji | Termiczny lub ręczny |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
| Ciśnienie urządzenia napędowego | 6,0 MPa (20 ℃) |
| Trwałość | Wysoki |
| Czas rozładowania | 10 sekund |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 0 ~ 50 ℃ |
| Agent | HFC-227ea,FM200 |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Kolor cylindra | czerwony |
|---|---|
| Rodzaj systemu | Sieć rurociągów |
| Ciśnienie przechowywania | 4,2 MPa/5,6 MPa |
| Czas aktywacji | 10 sekund |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Czas rozładowania | ≤10s |
|---|---|
| Agent | Fm200 (htc-227ea lub heptafluoropropan) |
| Ciśnienie odciążające | 5,0 ± 0,225 MPa |
| Rodzaj produktu | System tłumienia ognia |
| Objętość cylindra | 40L, 70L, 90L, 100L, 120L, 150L, 180L |
| Pakiet transportowy | Zewnętrzne pudełko ze sklejki lub drewniana skrzynka |
|---|---|
| Strefa pokrycia | Pożary klasy A, B i C |
| Ciśnienie | 2,5 MPa |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Pochodzenie | Kanton, Guangdong, Chiny |