| Poziom ochrony przeciwpożarowej | Klasa |
|---|---|
| Waga | 100kg-500kg |
| Gaśnica | FM200 hfc-227ea Automatyczna gaśnica |
| Władza | DC24V/1,5A |
| Pakiet transportowy | Zewnętrzne pudełko ze sklejki lub drewniana skrzynka |
|---|---|
| Strefa pokrycia | Pożary klasy A, B i C |
| Ciśnienie | 2,5 MPa |
| Czas oprysku | ≤10s |
| Ciśnienie próbne | 15MPa |
|---|---|
| Instalacja | W pomieszczeniach |
| Funkcja | Walka z ogniem |
| Zastosowanie | A, B, C |
| System detekcji | Detektory ciepła i dymu |
|---|---|
| Pojemność cylindra | 15/90 15/80 15/70 |
| Minimalne ciśnienie robocze | 15MPa |
| Metoda gaszenia | Reakcja chemiczna |
| Nie przewodzący | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Nadaje się do pożarów klasy A, B, C | - Tak, proszę. |
| Nie korodujący | - Tak, proszę. |
| Metoda aktywacji | Termiczny lub ręczny |
| Ciśnienie pracy | 15 barów/20 barów |
|---|---|
| Materiał cylindra | stali |
| Czas rozładowania | Mniej niż 60 sekund |
| środek gaśniczy | Mieszanina gazów obojętnych składająca się z azotu, argonu i dwutlenku węgla |
| Pojemność cylindra | 70L, 80L, 82L, 90L |
|---|---|
| Metoda gaszenia | Reakcja chemiczna |
| Zakres temperatury | 0°C do 50°C |
| Znak towarowy | Rongan |
| Światło wysokie | 100L Automatyczny System Gaszenia Pożaru |
|---|---|
| Ciśnienie przechowywania | 2,5 MPa |
| Metoda aktywacji szafki | Elektryczny zawór magnetyczny |
| Kolor nadruku | srebrny (szafka), czerwony (cylinder) |